- RAPOO

Технология: Bluetooth 3.0 & 4.0 & 2.4Ghz
Обхват: 10м и 360°
Брой бутони: 2 в това число 1 скрол
Безшумен клик
Възможност за свързване до 3 у-ва чрез специален бутон
Резолюция: 1300 dpi
Нано рисивър
Живот на батерията: до 9 месеца- с енергоспестяващата технология на Rapoo и бутон за включване можете да използвате мишката без прекъсване на захранването до 9 месеца
Съдържа:1хАА батерия
Тегло:55 г
Размер:98х61х38 mm
Технология: Bluetooth 3.0 & 4.0 & 2.4Ghz
Обхват: 10м и 360°
Брой бутони: 2 в това число 1 скрол
Безшумен клик
Възможност за свързване до 3 у-ва чрез специален бутон
Резолюция: 1300 dpi
Нано рисивър
Живот на батерията: до 9 месеца- с енергоспестяващата технология на Rapoo и бутон за включване можете да използвате мишката без прекъсване на захранването до 9 месеца
Съдържа:1хАА батерия
Тегло:55 г
Размер:98х61х38 mm
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стандарт |
| Бутони/Скрол | 2+1 |
| Интерфейс | Wireless |
| Технология | Безжична |
| Резолюция (dpi) | 1300 dpi |
| Сензор | Оптичен |
| Размери (мм) | 98 x 61 x 38 мм |
| Цвят | Син |
| Приемник | USB |
| Други | Честота: 2.4 GHz;Обхват: 10 m |
| Тегло | 0.06кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1000 DPI |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 60 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 12 месеца |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.06кг |
Безжична оптична мишка RAPOO M100 Silent
Насладете се на безшумно кликване и надеждна безжична връзка с мишката RAPOO M100 Silent. Нейният симетричен дизайн и оптичен сензор с 1000 DPI я правят идеална за ежедневна офис или домашна употреба, а безшумните бутони осигуряват спокойна работна среда.
Ключови Предимства
- Тиха технология — Работете безшумно благодарение на значително намаления шум при кликване – идеално за споделени офиси или късно вечер.
- Безжична 2.4 GHz връзка — Стабилна връзка до 10 метра с миниатюрен nano приемник, който остава в лаптопа ви.
- Универсален дизайн — Симетрична форма, удобна както за десница, така и за левичари.
- Енергийна ефективност — Автоматичен режим на заспиване удължава живота на батерията до 12 месеца с една AA батерия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1000 DPI |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 60 g |
| Живот на батерията | 12 месеца |
| Геймърска мишка | Не |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Мишка RAPOO M100 Silent
- 2.4 GHz Nano приемник
- 1x AA батерия
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










